O Firmie

Trochę historii…

Jesteśmy firmą działającą na Polskim rynku przeszło 10 lat. Działalność gospodarcza została założona w 1999roku.

Pomysł na działalność zrodził się z mojego hobby, spędzałem całe dni rozbierając samochody, remontując, naprawiając i ulepszając je w kółko…

Dzisiaj jesteśmy firmą z doskonale wyszkolonymi ludźmi, mechanikami, specjalistami nie bojącymi się wyzwań, posiadamy własne zaplecze logistyczne umożliwiające bezproblemowy transport samochodów, współpracujemy z doświadczonymi prawnikami, jesteśmy w stałym kontakcie z większością firm ubezpieczeniowych dostępnych na naszym rynku.

 

Zajmujemy się skupem oraz sprzedażą samochodów.

Skupujemy auta po to aby je odsprzedać dalej, albo wyszukujemy różne perełki, stare Warszawy, Wołgi czy inne klasyki, a następnie je remontujemy.

Ogromną przyjemność daje nam, odrestaurowanie takiego klasyka i wypuszczenie go w obieg. Szkoda aby takie cudeńka po prostu odeszły w zapomnienie.

Szczegółowe informacje – skup samochodów

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się skupem używanych samochodów osobowych, ciężarowych jak i dostawczych na terenie całej Polski. Interesują nas pojazdy:

-wszystkich marek

-krajowe i zagraniczne

-uszkodzone i nieuszkodzone

Skup pojazdów przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny, podczas finalizacji transakcji jako priorytet stawiamy sobie zadowolenie naszego Klienta, oferujemy naszym klientom dojazd we wskazane miejsce głównie w rejonie Warszawy i okolic, w przypadku interesujących nas ofert jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek kraju.

Auta skupujemy na podstawie umowy kupna-sprzedaży jak również faktury VAT, rachunku uproszczonego, lub innego dokumentu przenoszącego własność.

Posiadamy własne zaplecze transportowe umożliwiające nam bezproblemowy transport samochodów uszkodzonych lub takich które nie mogą się poruszać się po drogach.

Na życzenie Klienta wypowiemy dotychczasową polisę ubezpieczeniową, umożliwiając w ten sposób zwrot niewykorzystanej składki za ubezpieczenie.

Nasza rola podczas transakcji nie kończy się na zakupie pojazdu, służymy fachowym doradztwem w sprawach uregulowania faktu nabycia pojazdu, w zakładzie ubezpieczeniowym i wydziale komunikacji.

Dodatkowe informacje:

– dojedziemy pod wskazany adres na terenie Warszawy i okolic, jak również na terenie całego kraju,
– wycenimy auto na miejscu, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań,
– odkupujemy je natychmiast po ustaleniu ceny,
– zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej, formie (gotówka, przelew na konto, wpłata do banku),
– sprawnie, profesjonalnie, od ręki.

 

W swojej ofercie posiadamy również holowaniem aut oraz szeroko pojętą pomocą drogową.

Pomagamy kierowcom uruchomić auta na miejscu, oferujemy fachowe wyceny naprawy, pomoc w diagnostyce, holujemy do warsztatu lub innego wskazanego miejsca.

Oczywiście auto nie musi być zepsute aby je holować, oferujemy dowóz auta z innego miasta, np. gdy klient kupił drogie auto daleko od miejsca zamieszkania – spokojnie, pojedziemy po nie i przywieziemy bez żadnego ryzyka.

Szczegółowe informacje – Auto holowanie

 

Wynajem samochodów – dysponujemy flotą samochodów które wynajmujemy w trybie dobowym, tygodniowym i miesięcznym.

Oznacza to że wynająć samochód można praktycznie na dowolny okres czasu, zaczynając od jednego dnia przez kilka tygodni a kończąc nawet na kilkumiesięcznym okresie wynajmu.

Samochody są różnych marek i modeli, wszystkie wynajmowane pojazdy są bardzo dobrym stanie technicznym, stale unowocześniamy naszą flotę, w końcu chcemy aby klient do nas wrócił cały i zdrowy:)

Szczegółowe informacje – Wynajem samochodów